DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

SNĚHOVÉ FRÉZY

 

SNĚHOVÁ FRÉZA

PEZAL PST 160

Technické parametry:

max.délka odhozu: 10 m

pracovní šířka: 560 mm

pro výšku sněhu do: 510 mm

převodovka: manuální 5 + 2R

typ motoru: 1 válec, 4 taktní benzinový, vzduchem chlazený motor

obsah motoru: 163 cm3

jmenovitý výkon / max.výkon: 3,3 kW / 3,65 kW

startování: manuální

zapalovací systém: T.C.I. electronic

kapacita benz.nádrže: 3,6 l

olej: SAE 15W40

kapacita olej.nádrže: 0,6 l

olejový senzor: ano

natočení odhazovací roury: ano

Váha: 75 kg

Rozměry s rukojetí: 1270x570x1000 mm

Rozměry bez rukojeti: 820x570x880 mm

 

!!! AKČNÍ CENA: 16.000,-Kč !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

SNĚHOVÁ FRÉZA

AGAMA 651Q

Sněhová fréza Agama 651Q je benzínový stroj určený k rychlému a nenámahavému odklízení sněhu. Tato fréza je dvoustupňová, což znamená, že odklízený sníh prochází dvěma fázemi: nejprve je přihrnut k ústí vyhazovací turbíny a poté už může být touto turbínou vytlačen do výhozového komínku. Díky tomu je možné odklidit daleko více sněhu za ještě kratší čas.

Tuto sněhovou frézu nastartujete pomocí šňůry. Jedná se o spíše lehčí model s hmotností 78 kg. Šíře záběru (tj. jak širokou uličku sněhu odklizíte) činí 56 centimetrů. Výška záběru je až půl metru. Komínek si můžete natáčet do různých směrů, tam, kam chcete, aby odletoval vyhazovaný sníh. S komínem můžete otáčet až o 190° kolem dokola.

Sněhová fréza Agama má výkonný 4-taktní motor OHV s objemem 196 ccm. Za hodinu spotřebujete 0,8 litru paliva. U systému OHV jsou umístěny ventily i svíčka přímo nad pístem, ve středu spalovacího prostoru, tzn. v poloze zaručující nejúčinnější zapálení a prohoření směsi paliva se vzduchem. Tím se pak snižuje spotřeba paliva, snižují emise a průběh točivého momentu je lepší než u motorů se systémem SV.

 

 

                                                                       CENA: 11.990,-KČ

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

    

 SNĚHOVÁ FRÉZA

AGAMA 6562A-01E

 

Sněhová fréza Agama 6562A-01E je benzínový stroj určený k rychlému a nenámahavému odklízení sněhu. Tato fréza je dvoustupňová, což znamená, že odklízený sníh prochází dvěma fázemi: nejprve je sníh přihrnut k ústí vyhazovací turbíny a poté už může být touto turbínou vytlačen do výhozového komínku. Díky tomu je možné odklidit daleko více sněhu za ještě kratší čas.

Tato sněhová fréza má elektrické startování 230 V (12 V baterie totiž nestačí), které dokáže nastartovat stroj i při teplotách pod bodem mrazu. Když se motor zahřeje, snadno už pak lze použít startovací šňůra.

Jedná se o spíše lehčí model s hmotností 82 kg. Šíře záběru (tj. jak širokou uličku sněhu odklizíte) činí 62 centimetrů. Výška záběru je až půl metru. Komínek si můžete natáčet do různých směrů, tam, kam chcete, aby odletoval vyhazovaný sníh. S komínem můžete otáčet až o 190°kolem dokola.

Sněhová fréza Agama má 4-taktní motor OHV o výkonu 6,5 HP s objemem 196 ccm. Za hodinu spotřebujete 0,8 litru paliva. U systému OHV jsou umístěny ventily i svíčka přímo nad pístem, ve středu spalovacího prostoru, tzn. v poloze zaručující nejúčinnější zapálení a prohoření směsi paliva se vzduchem. Tím se pak snižuje spotřeba paliva, snižují emise a průběh točivého momentu je lepší než u motorů se systémem SV.

 


CENA: 15.990,-KČ 

-------------------------------------------------------------------------------------

 SNĚHOVÁ FRÉZA

RAPTOR550 

 

Technická data

 
Motor OHV, 4-taktní
Výkon 5,5 HP
Šířka záběru 56 cm
Výška záběru 40 cm
Max.odhazovací vzdálenost 8-10 m
Nastavení vyhazovacího komínku 190°
Pojezd 4 rychlosti vpřed,2 rychlosti vzad
Kola 12
Hmotnost 75 kg

 

 

 

CENA: 11.000,-KČ